Сьогодні розпочинається онлайн-хакатон “Hack4Good: як зацікавити дівчат технологіями”! Дівчата STEM отримали 240 заявок на участь від вмотивованих дівчат з різних куточків України. Вітаємо з проходженням відбору: Дівчата STEMПНУ, студенток першого курсу спеціальності Середня освіта Хімія – Бойчук Анна, Тріщ Юлія та Шкрабко Діана – які пройшли відбір, та стали учасницями Всеукраїнської команди хакатону – тепер на них чекають три круті та насичені дні! Дівчата студентки Кафедри хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника
Впевнені, ви розробити вау-рішення, які допоможуть школяркам полюбити STEM та не боятися обирати сферу технологій ![🤗](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🤗](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
Чекайте результати хакатону вже незабаром ![⚡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/26a1.png)
![⚡](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/26a1.png)
Захід організовують: Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) та Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine в рамках проєкту “Трамплін до рівності”, який реалізується за фінансової підтримки Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv) та за сприяння Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
Медіапартнери: Studway, Unistudy.org.ua – international education
Успіху дівчатам STEMПНУ та цікавого досвіду!!!
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/11/252490574_206618868279780_3597465160238780505_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/11/252702565_206618788279788_6556185171090886392_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2021/11/252981163_206618734946460_9079155956301192209_n.jpg)