26 квітня 2018 року група викладачів у складі доцентів Мідак Л.Я., Кузишин О.В. та Базюк Л.В. разом з студентами групи Х-31(Катя Возняк, Богдана Зублевич, Христина Івасюк , Діма Зорійчук, Надія Осадчук, Люда Василишин, Іра Фурманюк) побували на #ярмарка_професій_дзвиняч
Реклама спеціальності “середня освіта (хімія)” пройшла під гаслом: “Чарівний світ хімії”. Учні шкіл мали можливість побачити не лише видовищні хімічні досліди, але й атоми, молекули, рух електронів у чарівних 3D окулярах… А скільки ще всього можна вивчити, якщо стати нашими студентами! Запрошуємо всіх на навчання!
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ТРИВАЄ…
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30776475_1545642602214999_1043727943_n.jpg)