Із професійним святом!
Щороку в останню неділю травня в Україні відзначається День хіміка. Отож наш дружній колектив професіоналів кафедри хімії середовища та хімічної освіти вітає наших студентів, випускників, абітурієнтів, які визначилися із своїм покликанням, наших колег – вчителів хімії, працівників хімічної промисловості України із Днем хіміка та побажати всім їм і їхнім сім’ям міцного здоров’я, нових успіхів у праці на благо рідної України та нашого чарівного краю, життєвого оптимізму, щастя, добра, родинного благополуччя і достатку.
З ДНЕМ ХІМІКА!!!
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/05/0d5a202cf8411a18a2e4eb4b52669705-1024x683.jpg)