СПІВПРАЦЯ – ШЛЯХ ДО ВДОСКОНАЛЕННЯ

22 травня 2018 року учні Івано-Франківського академічного ліцею–інтернату мали змогу вдосконалити свої практичні навички з виконання лабораторних робіт з хімії, а також підтвердити теоретичні знання шляхом хімічного експерименту в справжній науково-дослідній лабораторії кафедри хімії середовища та хімічної освіти Факультету природничих наук Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника.

Учнів 10-го класу в лабораторії зустріла доцент кафедри Лілія Мідак разом зі студентами третього курсу спеціальності «хімія». Школярі, під керівництвом доцента та студентів кафедри, мали змогу провести низку захопливих та пізнавальних експериментів, які стали доповненням до вивченого за рік навчального матеріалу за профільним рівнем.