Вітаємо з успішим захистом проєкту Тарас Т.М. та її наукову групу!!!

Вітаємо наукового керівника, завідуючу кафедрою хімії середовища та хімічної освіти к.х.н., доцента Тетяну Миколаївну Тарас та членів її наукової лабораторії з успішним захистом результатів досліджень науково-технічної розробки “Розроблення нітрогеновмісних похідних антрахінону з антибактеріальними властивостями” на засіданні науково-технічної ради Міністерства освіти і науки України з питань формування та виконання державного замовлення на науково-технічну продукцію за пріоритетним напрямом розвитку науки і техніки «Науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань».

Директор Державної установи «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України», доктор медичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, голова секції «Науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань» Дикан Ірина Миколаївна привітала із успішним завершенням роботи, яка є складовою частиною серйозних досліджень для створення у майбутньому медичного препарату, висловила побажання що автори розробки не зупиняться на досягнутому та подякувала за чесне та відповідальне виконання даної роботи.

Також, прозвучали цікаві та слушні запитання щодо роботи від членів секції, а саме завідувача відділу фармакології клітинних сигнальних систем та експериментальної терапії Державної установи «Інститут фармакології та токсикології Національної академії медичних наук України», доктора медичних наук, професора Соловйова Анатолія Івановича, та завідувача кафедри супрамолекулярної хімії Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора хімічних наук, професора Комарова Ігоря Володимировича, та коментарі щодо важливості та практичної цінності роботи від завідувача відділу хімії біологічно активних речовин Інституту органічної хімії НАН України, доктора хімічних наук Волочнюка Дмитра Михайловича.

Робота виконувалася відповідно до вимог Закону України “Про лікарські засоби” та Настановою МОЗ України СТ-Н МОЗУ 42-3.0:2011 «Лікарські засоби. Фармацевтична розробка (ICH Q8), яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 03.10.2011 № 634. Рівень досліджень, які  проводилися, відповідають світовим та вітчизняним вимогам для цього наукового напрямку.

Бажаємо колективу наукової групи, та кафедрі загалом успіхів та вдалих грантових заявок!