Сьогодні 27 січня на базі кафедрі хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ІІІ (обласний, практичний) тур Всеукраїнської олімпіади з хімії. Загалом приймало участь 39 учнів 8,9,10,11 класів ліцеїв міста Івано-Франківська та області. Члени журі- вчителі закладів середньої освіти Івано-Франківської області. Голова журі- доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти, к.х.н. Лілія Мідак.
Учні показали високі знання і практичні навички роботи в хімічній лабораторії.
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271362993-scaled.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271337618-scaled.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271337607-scaled.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271337626-scaled.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271362971-scaled.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271363003-scaled.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2022/01/1643271362993-scaled.jpg)