Пробне тестування на вступ у 2022 році для ОР магістра

Шановні вступники!

Центр дистанційного навчання та моніторингу освітньої діяльності розпочинає процедуру реєстрації та проведення пробних тестувань на вступ у 2022 році. Вона відбуватиметься у 2 етапи.

І етап. Реєстрація

З 18 травня 2022 року до 27 травня 2022 року ви зможете зареєструватись для проходження пробного тестування для вступу на ОР магістра. Якщо ви бажаєте пройти тестування з кількох різних іспитів, то потрібно реєструватись кілька разів. За посиланням https://forms.gle/eQroUrxZ3hV1bfAE8 ви знайдете форму для реєстрації вступників на ОР магістра до Прикарпатського національного університету в 2022 році, які бажають пройти пробне вступне тестування з фахового іспиту.

Звертаємо вашу увагу, що для успішної реєстрації та надсилання вам даних аутентифікації, необхідно вірно заповнити усі поля реєстраційної форми. Якщо ви студент нашого університету, то для реєстрації користуйтесь поштою у домені @pnu.edu.ua

Також, якщо ви вступаєте на ОР бакалавра та складатимете вступні іспити в університеті, то звертайтесь окремо на електронну пошту dist@pnu.edu.ua і ми організуємо для вас пробне тестування.

ІІ етап. Тестування.

Після успішної реєстрації вам буде надіслано дані для проходження пробного тестування, яке відбуватиметься у період з 1 червня 2022 року до 10 червня 2022 року.

У разі виникнення питань просимо звертатись до Центру дистанційного навчання та моніторингу освітньої діяльності за електронною поштою dist@pnu.edu.ua