3 вересня 2022 року відбулася І Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Педагогічні інновації та їх впровадження (природнича освітня галузь)”, яка об’єднала більше 500 освітян – вчителів ЗЗСО та викладачів ЗВО з різних куточків України. Організаторами конференції стали кафедра хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та громадська організація “Майстерня освітніх інновацій ЛІКО”. На конференції розглядалися питання викладання предметів природничої освітньої галузі в нових освітніх реаліях. Талановиті спікери Ю.Пахомов (м.Івано-Франківськ), Н.Зима (м.Хмельницький), М.Савчин (м.Львів), В.Косик (м.Київ), Х.Буждиган (м.Івано-Франківськ), Н.Скакун (м.Черкаси), Т.Радзевич (м.Фастів),  Л.Бобряк (м.Одеса), Г.Яковлєва (м.Краматорськ) та Л.Мідак (м.Івано-Франківськ) вели мову про найновіші освітні технології та їх використання в навчальному процесі: складання плану-конспекту уроку з використанням ІКТ, використання домашнього експерименту, технологій розвитку критичного мислення, інформаційно-комунікаційних технологій тощо.