Доцентка кафедри Лілія Мідак взяла участь у пленарному засіданні учнівської наукової конференції “Активне компетентнісне навчання – запорука розвитку критичного мислення здобувачів освіти”

24 травня 2023 року доцентка кафедри Лілія Мідак взяла участь у пленарному засіданні учнівської наукової конференції “Активне компетентнісне навчання – запорука розвитку критичного мислення здобувачів освіти”, що відбулася у Ліцеї імені Миколи Сабата. Таку конференцію щороку проводять в закладі освіти для того, щоб мотивувати учнів до наукових досліджень, акцентувати увагу на формуванні вміння критично мислити та вчитися протягом життя. Юні науковці представили близько 50 наукових проєктів в різних секціях: словесності, історії та права, географії, інформатики та математики, біології, хімії та фізики.