Всеукраїнська науково-практична конференція для вчителів хімії та природничих наук

Вже стало традицією на початку вересня проводити Всеукраїнську науково-практичну конференції для вчителів хімії та природничих наук. Ця конференція об’єднала близько 700 вчителів та викладачів хімії з різних регіонів України. Організаторами цього заходу були кафедра хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Громадська організація «Майстерня освітніх інновацій ЛІКО». На протязі дня учасники конференції мали можливість відслідковувати доповіді та презентації від видатних спеціалістів у галузі природничої освіти. Серед спікерів були відомі фахівці, такі як найкращий вчителель України з хімії за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020 Наталія Зима, Оксана Комиза, Яна Гофтарчук, Христина Буждиган, Анна Яковлева, Тетяна Радзевич, Світлана Пилипчук, Юрій Пахомов та Лілія Мідак. Кожен з них представив інноваційні підходи до викладання хімії, біології та інтегрованих курсів "Пізнаємо природу" та " Природничі науки". Спікери демонстрували власні розробки, прийоми та хитринки, які можуть бути використані в навчальному процесі. Учасники конференції також мали можливість обговорити свої ідеї та досвід з колегами з інших шкіл та університетів. Під час панельних обговорень і дискусій було обмінено цінними думками та практичними порадами з покращення хімічної освіти.