Студентки груп СОХ-21 та СОХ-41 відвідали ТзОВ “Padana Chemical Compounds”.

4 грудня 2023 року студентки груп СОХ-21 та СОХ-41 відвідали ТзОВ “Padana Chemical Compounds”. Екскурсія на підприємство відбулася в рамках вивчення дисциплін “Хімія високомолекулярних сполук” та “Статистичні методи в хімії та екології”.
Директор з виробництва Роман Морозюк розповів про основні етапи виробництва ПВХ-композицій та виготовлення виробів на їх основі. Також студентам продемонстрували фізико-хімічні методи аналізу, які використовують на підприємстві для контролю якості продукції, а також обговорили значення даного підприємства для економіки держави та розвитку хімічної освіти загалом.
Цікавим моментом екскурсії була зустріч студентів молодших курсів з випускниками нашої спеціальності, які вже працюють на даному підприємстві.
Особлива подяка директору з виробництва Роману Морозюку, який також є нашим випускником, за чудову екскурсію та море гарних вражень.