Традиційно, наша кафедра приймає гостей. Студенти кафедри Технології захисту навколишнього середовища Івано-Франківського національного університету нафти і газу разом із викладачами доцентом Калин Т. І. та доцентом Грицуляк Г.М. відвідали нашу кафедру. Викладачі кафедри доцентка Мідак Л.Я. та Малахова І. доцентка Тарас Т.М.,В. розповідали про історію кафедри, її місію та ключові напрямки діяльності. Студенти кафедри ТЗНС відвідали лекційні аудиторії, де проводяться заняття з хімії середовища та хімічної освіти, побачили демонстрацію інтерактивних навчальних методик, спеціалізовані лабораторії, де викладачі та студенти займаються науковими дослідженнями у галузі екологічної хімії, аналізу середовища та розробки навчальних матеріалів. Провели багато цікавих експериментів.