Результати ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Результати практичного туру дозволили визначити призерів ІІІ етапу та учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, що проходила 1 лютого на базі  кафедри хімії середовища та хімічної освіти, факультету природничих наук, Прикарпатського Національного університету імені В.Стефаника.

Призерами, що зайняли 1 місце в ІIІ етапі олімпіади, стали:

8-й класІванічок Олексій Русланович, учень Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5. Учитель: Стецьків Лариса Василівна.

9-й клас: Максьом Максим Вікторович, учень Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Учитель: Басанець Віталій Васильович

10-й клас: Мельничук Вадим Михайлович, учень Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25. Учитель: Волошинюк Ірина Миколаївна.

11-й клас: Макаревич Роман Володимирович, учень Української гімназії №1. Учитель: Дейчаківська Надія Василівна

Щиросердечно вітаємо їх та бажаємо наснаги, успіхів та достойно представити нашу область.

Ознайомитись з протоколами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії за 2017/2018 н.р., можна за посиланням:

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 8й клас

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 9й клас

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  10й клас

Зведений протокол ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії  11й клас

Протоколи взяті з сайту: «Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»