Онлайн вебінар “Сучасні освітні технології в хімії. Вчитель та учень ХХІ століття”

Cьогодні, 06 травня 2021 року доценткою кафедри Лілією Мідак на платформі Google Meet проведено вебінар на тему: “Сучасні освітні технології в хімії. Вчитель та учень ХХІ століття” для вчителів природничих дисциплін. На даному заході учасників детально ознайомлено з теорією, класифікацією та детальною характеристикою поколінь. Також було звернено увагу учасників на проблеми цифрового століття, розглянено професії майбутнього та приведено віртуальні хімічні лабораторії, які вчителі можуть використовувати під час дистанційного навчання. На завершення вебінару учасники мали можливість поспілкуватись зі спікеркою та поставити свої запитання в онлайн чат протягом заходу. Маємо надію, що такі зустрічі будуть цікавими для вас у найближчому майбутньому шановні Освітяни, Абітурієнти та Учні, вже наступного тижня в рамках роботи творчої лабораторії педагогічної майстерності вчителя природничих дисциплін!