Вітаємо з днем вчителя!!!

Дорогі колеги-викладачі, вчителі, керівники освітніх осередків – наші випускники і партнери, ветерани-освітяни, та студенти, які обрали професію вчителя!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти України.

Професія педагога завжди була і залишається однією з найблагородніших. Кожен з нас зберігає в серці пам’ять про тих, хто вчив нас думати, не здаватися перед труднощами, вірити в себе і свої сили.
Сучасний учитель повинен не лише мати глибокі знання, володіти новітніми засобами і методиками навчання, але і усвідомлювати глибокі зміни в суспільстві, йти в ногу з часом.
Завдяки вам, наші дорогі вчителі, підростає нове, чудове покоління активних, творчих, амбітних людей. Ви відкриваєте здібності у дітях та направляєте їх на шлях вдосконалення.

В день професійного свята хочеться сказати вам слова особливої вдячності за відданість професії, небайдужість і мудрість.
Дорогі педагоги! Дякуємо вам за невичерпну енергію в прагненні зробити світ кращим.
Будьте здорові, бадьорі, енергійні! Успіхів у справах, світлої надії, домашнього затишку та добробуту!