Профорієнтаційний захід

Студенти 11,21 – Е групи Івано-Франківського фахового коледжу Львівського НУП переконалися в тому, що хімія не має кордонів, відвідавши екскурсією, яку для них організували викладачі коледжу О. Бойчук та Н. Федорко, спільно з доценткою кафедри хімії середовища та хімічної освіти – Лілею Мідак.

Під час екскурсії студентам було продемонстровано багато дослідів, під час яких реакції відбуваються не лише у пробірках, але й на їхніх власних пальцях. Вони також працювали з візуалізацією об’єктів та читали книжки у форматі 3D. За допомогою технології доповненої реальності студенти розглядали будову ядерної зброї, механізм роботи ядерного реактора та ɑ-розпад ядра. Використання інформаційно-комунікативних технологій дозволяє інтенсифікувати освітній процес, прискорювати передачу знань та досвіду, а також підвищувати якість навчання та освіти. Сучасний прогрес неможливий без хімії.