На кафедрі хімії середовища та хімічної освіти проведена звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2022 рік

На кафедрі хімії середовища та хімічної освіти завжди дуже активно підтримуються наукові дослідження та участь у конференціях. На щорічній звітній конференції науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів та студентів, підсекція сучасних інформаційних технологій та хімічної освіти, представники нашої кафедри взяли участь з декількох напрямків. По першому напрямку виступили доцентки Мідак Л.Я., Кузишин О.В. і Луцась А.В. , які представили дослідження в галузі методики викладання хімії, інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” та STEM-освіти в ракурсі нової української школи. Доцент Борик В.В. поділився особливостями викладання навчальної дисципліни “Безпека життєдіяльності та цивільний захист”. Доценти Лучкевич Є.Р., Тарас Т.М. та інженер Шупенюк В.І. презентували свої дослідження з галузі пошуку важливих біологічно активних сполук на основі похідних 9,10-антрахінону. Ці доповіді були дуже глибокими та професійними, а результати дослідження дали можливість зробити важливі висновки для практичного застосування. Доцент Матківський М.П. розповів про сучасні екотоксиканти та особливості їх впливу. Всі доповіді отримала великий інтерес,були цікаві та актуальні, викликали жваве обговорення та змусили багатьох учасників задуматися про нові підходи у пошуку методик викладання та практичного застосування результатів досліджень.