“Хімічне шоу”

4 травня на кафедрі хімії середовища та хімічої освіти студенти 4 курсу спеціальності 014.06 середня освіта(хімія) провели цікавий та пізнавальний захід для студентів 1 курсу. Під час  “Хімічного шоу” було проведено ряд цікавих дослідів, а саме: “Фараонові змії”, “Хімічний годинник”, “Хамелеон”, “Пінний фонтан”. Особливо студентам 1 курсу сподобався експеримент “Хімічний поріз”, за допомогою якого вони побачили як створюється бутафорська кров, яку використовують під час знімання фільмів чи серіалів. Також студенти малювали розчинами кави та невидимими чорнилами, що дозволило поєднати хімію та мистецтво. На завершення заходу Малахова Ірина Володимирівна провела ряд дослідів, серед яких особливо цікавими були добування кисню та методи його ідентифікації. “Хімічне шоу” було дуже пізнавальним та яскравим. Студенти здобули нові знання та отримали заряд позитивних емоцій!