Практика студентів  IV курсу спеціальності 014.06 середня освіта(хімія)

Ось і завершився період практики для студентів  IV курсу спеціальності 014.06 середня освіта(хімія). Наші студентки: Храбатин Юлія, Ліцовська Андріана, Мартиняк Софія, Зобровська Марія, Кізима Діана, Губарчук Любов, Харук Олена, Лукач Галина, Кедик Софія проходили практику на базі таких ліцеїв Івано-Франківської міської ради : ліцею імені Івана Пулюя, Черніївського ліцею, ліцею №15, ліцею №2  в період з 27 лютого по 7 квітня. Практикантки проводили залікові уроки, позакласні, виховні заходи та STEM-проєкти. При роботі використовували різноманітні інтерактивні методи, гейміфікацію навчання та сучасні інноваційні технології. Всі уроки та заходи були дуже цікавими та проходили в доброзичливій атмосфері. Додаємо фотозвіт: