Допомога військовим

 

 

Працівники факультету відгукнулися на прохання фахівця Навчально-наукового центру студентського розвитку Прикарпатського національного університету Морозова Олексія Олександровича, котрий служить у 95 бригаді  і зараз перебуває на передовій, допомогти нашим військовим.

За лічені дні було зібрано: миючих засобів на суму 8500 грн (зубні пасти, зубні щітки, мило для прання, порошок для прання, рідке мило, вологі серветки, вологий туалетний папір, одноразові станки для гоління, паперові рушники); ліки на суму 4000 грн; одяг (шкарпетки, труси, теплі устілки) на суму 5000 грн; продукти харчування (кава, цукор, згущене молоко, макарони швидкого приготування, сухі сніданки, чай) на суму 2500 грн; 8л консервацій. А працівники дендропарку «Дружба» люб’язно передали продукцію власного виробництва: 5 літрів запашного меду, 15 упаковок трав’яного чаю з лікарських рослин, 15 упаковок сушених яблук.

Це лише невелика часточка тепла, любові і вдячності нашим захисникам! А також побажання швидкої перемоги та Божої опіки!

СЛАВА УКРАЇНІ! ВІРИМО В ЗСУ!