Фестиваль освітніх інновацій “STEAM-HUMAN FOR PEACE”.

24 жовтня студенти кафедри хімії середовища та хімічної освіти під керівництвом доценток Л.Мідак та О.Кузишин, а також завідувачки навчальними лабораторіями І.Малахової взяли участь у Всекраїнському фестивалі освітніх інновацій “STEAM-HUMAN FOR PEACE”. Студенти та студентки продемонстрували присутнім цікаві хімічні експерименти, мобільні додатки для вивчення природничих дисциплін, розповідали про діяльність філіалу “Дівчата-STEM” в університеті. Гості фестивалю мали можливість переконатися, що інтеграція природничих наук з технологіями, інженерією і математикою дає гарний результат у навчальному процесі та зацікавлює учнівство до вивчення природничих наук, які є базовими для професій майбутнього.