22-23 березня доцентки кафедри Лілія Мідак та Ольга Кузишин взяли участь у роботі X Міжнародної конференції “Сучасні тенденції навчання хімії”, яка відбулася у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Конференція об’єднала освітян ЗЗСО та ЗВО з різних куточків України та представників закордонних закладів освіти. Учасники конференції обговорили актуальні питання сучасної хімічної освіти, проблемні питання модельних навчальних програм з хімії для Нової української школи, можливості та ефективність використання сучасних засобів навчання. Лілія Мідак представила досвід роботи кафедри хімії середовища та хімічної освіти у доповіді «Інструменти вчителя хімії у Новій українській школі».