Відпочиваємо корисно та пізнавально. Студенти груп Х- 31 та Х – 21 Факультетку природничих наук ПНУ разом зі своїми кураторами побували у науковому містечку #newenergy_science_city. У науковому музеї інтерактивних технологій ознайомилися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергії сонця, води, вітру тощо). Також відвідали перформенс для дітей та дорослих: TESLA ENERGY SHOW! Під час шоу були продемонстровані загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесла, які перевернули наш світ – Трансформатор Тесла, плазмова куля , електрофорна машина (електрофорний генератор чи машина Вімшурста) (англ. Wimshurst machine), електростатичний генератор Ван де Граафа, сходи Якова.
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31408165_2053073894958837_8429906970999259136_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31393466_2053073761625517_7904181357398458368_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31357709_2053073664958860_6435578171692679168_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31347882_2053073838292176_3312180831946014720_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31345514_2053073614958865_8651800147040141312_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31345292_2053073721625521_2046908596398063616_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31328502_2053073404958886_6252458568830681088_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31318229_2053073544958872_3680180604894183424_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31301825_2053073454958881_8775468322964635648_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31300751_2053073954958831_8946444846395031552_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31300664_2053073498292210_2272802293957001216_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31282875_2053073311625562_8239713767454146560_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31280050_2053073358292224_111929983059886080_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/31210833_1545644608881465_1924175792_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30874742_1545645035548089_645987856_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30874690_1545644228881503_1832140069_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30859829_1545644632214796_1264884044_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30831569_1545643912214868_1170223513_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30831250_1545646112214648_1296424830_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30785231_1545645808881345_456711586_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30784851_1545645892214670_268096882_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30784735_1545646045547988_553293104_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30784349_1545645145548078_959366210_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30777142_1545646062214653_277431527_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30776656_1545646225547970_623135278_n.jpg)
![](https://chemeducation.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/14/2018/04/30776401_1545644562214803_1957002458_n.jpg)