Захист педагогічної практики

6 березня 2019р. на кафедрі хімії середовища та хімічної освіти відбувся захист виробничої педагогічної практики студентів І курсу спеціальності Середня освіта (природничі науки)  та  студентів ІV курсу спеціальності 6.040101 Хімія (заочне відділення). Комісія у складі завідувача кафедри Тарас Т.М., та викладачів Луцась А.В., Кузишин О.В. та Базюк Л.В. заслухали звіти студентів-магістрів – Павлюк Г.П., Грабович М.І., Дирів О.В., Дмитрів В.Я., Жиляк І.В., Зуб’юк У.Т., Кийлюк М.В., Комар Т.М., Копачук С.Ю., Пахомов Ю.Д., Пащин Н.Г., Стефанець О.В., Тимків Х.Я., Хащинська У.В., Хортів Я.Л., Шевчук В.І., Шемелько Л.Д., Яремчук Т.І., Бойчук О.В., Бабак О.В., Глушак Ю.В., Іваськів А.М., Кохман М.В., Бутенко Н.В., Галич Р.І., Гаврилів У.В., Грицюк М.В., Докторук М.М., Кисляк Т.В., Малик Д.Р., Мельникович Г.М., Рак І.Й., Яців О.Б., Павлючок Н.Р., Андрусяк М.М., Бабчук Л.М.

Та студентів студентів ІV курсу – Бруховська М.І., Буртик М.І., Василюк Г.М., Голошівська Г.В., Лещук Н.А., Сорохманюк С.В., Малендевич Х.Д., Болдижар А.І., Воробець Х.Р., Дребота І.І., Зубик О.В., Лучко Н.Я., Паливода Г.М., Швед І.М.

У результаті прослуханих звітів та опираючись на відгуки методистів можна зробити висновки, що педагогічна практика була дуже корисна студентам, тому що сприяла формуванню і закріпленню інтересу до професії вчителя, а також формуванню педагогічних здібностей.