4 вересня 2021 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція “Педагогічні інновації та інструменти сучасного вчителя хімії”, організаторами якої були кафедра хімії середовища та хімічної освіти Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника та ГО «Майстерня освітніх інновацій ЛІКО». Для участі у конференції зареєструвались більше 700 вчителів хімії з усіх куточків України. Талановиті спікери Олександр Лисич (с. Чорнотичі, Чернігівська обла), Ірина Вовченко (м. Мена, Чернігівська обл.), Наталія Зима (м. Хмельницький), Марія Савчин (м.Львів), Христина Буждиган (м.Івано-Франківськ), Наталія Скакун (м. Черкаси), Людмила Бобряк (м.Одеса), Анна Яковлева (м.Краматорськ), Тетяна Радзевич (м.Фастів) та Евгения Дегтяренко (смт. Красноріченське, Луганська обл.) представили доповіді про інноваційні підходи у викладанні хімії, продемонстрували власні розробки, прийоми та лайфхаки.

Щиро дякуємо учасникам конференції за активну участь!