Підвищення кваліфікації вчителів закладів середньої освіти

Кафедра хімії середовища та хімічної освіти Факультету природничих наук прийняла участь у підвищенні кваліфікації вчителів закладів середньої освіти на базі Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Доцент кафедри, к.х.н. Анна Луцась  розробила програми курсів підвищення кваліфікації вчителів за напрямками «Сучасні підходи у навчанні хімії», що тривало з 23.11. по 26.11.2021 та «Природознавство» з 29.11. по 02.12.2021 та провела тренінги, практичні модулі та навчання вчителів. Завідувач навчальних лабораторій Малахова І.В. приймала участь у підготовці і проведенні лабораторних занять згідно розкладу. Робота над підготовкою матеріалів до практичних модулів та тренінгів проводилась доцентами Матківським М.П., Лучкевичем Є.Р. та завідувачкою кафедри Тарас Т.М.  Загалом у роботі курсів взяли участь понад 4о вчителів.