Що там на кафедрі хімії середовища та хімічної освіти сьогодні?

А сьогодні в рамках проведення дня відкритих дверей Факультету природничих наук свої двері для майбутніх абітурієнтів та усіх бажаючих відкрила кафедра хімії середовища та хімічної освіти. Були учні: 11(1), 18(2) та 24 (1)ліцеїв м.Івано-Франківська, а також учні Загвіздянського (1)та Боднарівського (2) ліцеїв, яких радо зустріли доцентки кафедри – Лілія Мідак, Лілія Базюк та Ольга Кузишин. Як видно з фото то відвідувачі робили аналіз харчових продуктів (вимірювали вміст нітратів, визначали радіаційний фон);  мали віртуальну подорож будовою речовин та всесвіту; спостерігали властивості води (експеримент з концентраціями, неньютонівська рідина); також поринули у світ кристалів (зразки кристалів) яких доречі за останні роки стало надзвичайно багато і вони найрізноманітніших форм, кольору та відповідно вмісту; хімічний живопис на патріотичну тему.